Wiejskie Życie

Wiejskie Życie to kultowa gra farmerska, która w krótkim czasie zdobyła sobie miliony fanów na całym świecie. Gra łączy w sobie elementy strategii, gry ekonomicznej i społecznościowej. Jest bardzo rozbudowana, można w nią grać codziennie i zawsze pojawiają się nowe atrakcje i przygody.

Gracz rozpoczyna swoja przygodę o prezentacji, poznaje funkcje gry i zasady jej działania.

Na początku jest to bardzo skromne gospodarstwo z małym poletkiem i jedną krową. Na polu można posadzić koniczynę, gdy urośnie trzeba ją zebrać i nakarmić nią krowę. Krowa daje mleko, które z kolei można przerobić na ser. Uzyskane produkty można sprzedać i za monety zakupić kolejne nasiona i maszyny.

Pracując na farmie stale ją rozwijamy. Plony zawsze można sprzedać z zyskiem i stać nas na coraz lepsze maszyny i budowle.

Nasza farma szybko się rozbudowuje, mamy różne rodzaje drzew, roślin i zwierząt. Możemy tu uzyskiwać coraz lepsze plony i zarabiać na ich sprzedaży. Gdy zbierzemy dużo monet można za nie kupić ładne budynki i ozdoby, aby nasze rancho stało się nie tylko miejscem do pracy, ale tez do zabawy wypoczynku.

Gra nigdy się nie znudzi, bo stale pojawiają się nowe zadnia i misje do wykonania. Każde z nich to nie tylko przygoda, ale okazja na zdobycie cennych przedmiotów i nagród.

Gdy farma osiągnie odpowiedni poziom, będziemy w stanie wykonać każde zamówienie, posiadamy najbardziej wymyślne maszyny i budowle. To gracz decyduje co ma ochotę hodować i produkować na swoim rancho. Każdy inaczej urządza swoją farmę, jedni nastawiają się na produkcje i duży zysk, a inni stawiają piękne domy i egzotyczne zwierzęta, aby ich farma była najpiękniejsza.

W grze najfajniejsze jest to, że gramy z innymi farmerami. Możemy sobie wzajemnie pomagać w pracy i wysyłać darmowe prezenty. Czym więcej znajomych tym więcej prezentów otrzymujemy.