Gra sMeet

sMeet to gra w wirtualny świat. Sam kreujesz swojego bohatera lub bohaterkę i nadajesz mu swój styl. Tworzysz dla niego dom, ogród i wiele miejsc gdzie będzie spędzał czas. Otoczenie urządzasz we własnym stylu i będzie ono Twoją wizytówką. Wspólnie z innymi graczami tworzysz wirtualny świat, w którym wszyscy mogą się odwiedzać i wspólnie bawić.

Do rozwoju potrzebne są Fame Points, otrzymujesz je za wykonanie różnych czynności w swoim domu i za zadania i mini gry.

Czym więcej udzielasz się w grze, tym więcej nowych miejsc możesz odwiedzić i rozbudowywać własna miejsce do życia.

sMeet to również czat w którym swobodnie możesz kontaktować się z przyjaciółmi, wymieniać zdjęciami, filmami i wspólnie się bawić. Na pewno poznasz tu nowych przyjaciół i możesz poflirtować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

sMeet to wirtualny świat 3D, który nigdy nie śpi. Zawsze gdy Ci Si nudzi możesz tu wrócić i odkrywać nowe miejsca i ciekawych ludzi. Możesz tu robić to na co w realnym życiu nie masz czasu lub środków. Możesz mieć własne zwierzątko o które będziesz dbał i które zawsze będzie czekało na Ciebie. Twój świat urządzisz tak jak sobie zamarzysz, gdy tu raz wejdziesz zawsze będziesz wracał.