Rycerze i Księżniczki

Przenieś się w czasy Średniowiecza, właśnie zostałeś dzielnym rycerzem lub piękną księżniczką. Twoi rodzice przekazali ci znaczne dziedzictwo, możesz rozpocząć nowe życie, rozbudowując własne królestwo. Masz do pomocy gnoma i innych pomocników, którzy na Twoje polecenie będą wykonywać wszystkie prace. Tobie pozostanie tylko zadbać o swój wygląd i zdobywać sławę i uznanie u dam.

Głównym zajęciem rycerza są turnieje. Swoje pojedynki poświęcają księżniczką.

Księżniczki dbają o własny wygląd i swojej posiadłości. Ich ogrody zachwycają różnorodnością kwiatów, drzew i pięknych posągów.

Na specjalnej tablicy ogłoszeń, można wybrać nowych przyjaciół i opisać swoje zalety. Znajomych wybiera się samemu i można sobie wzajemnie pomagać w pracy, bawić się i korespondować. Można tu umówić się z zalotnikami i poflirtować. Możesz innych rycerzy wyzwać na pojedynek lub wykonywać drobne prace dla dam.

Gra Rycerze i Księżniczki, nigdy się nie znudzi, codziennie czekają nowe przygody i niespodzianki. Własne królestwo można urządzać w swoim własnym stylu i zadziwiać nim swoich znajomych.