Royal Story

Royal Story to bezpłatna gra przeglądarkowa, z ładna grafika i ciekawymi przygodami.

Gracz rozpoczyna swoja przygodę od poznania historii królestwa. Dawno temu była to spokojna kraina, w której wszyscy żyli w dobrobycie. Pewnego razu zła czarownica Altessa rzuciła klątwę i wszystko się zmieniło. Pola, które dawały wysokie plony, zarosły zielskiem i chaszczami, ludzie zaczęli chorować i żyli w ciągłym strachu przed złą magia czarownicy. Król i królowa, aby uchronić swoje dziecko przed czarami, pozwolili je uśpić w długi sen, aby przeczekało najgorsze czasy.

Właśnie Ty jesteś tym dzieckiem. Na początku gry możesz wybrać czy będziesz piękna królewna, czy przystojnym królewiczem. Musisz się przebudzić i odbudować swoje królestwo. Na Twoim bezpieczeństwem czuwać będzie golem, jest on trochę dziwaczny i żywi się kryształowymi kwiatami. Pomagać Ci też będzie krasnoludek Max, udzieli Ci cennych rad i i wykona za Ciebie niektóre prace. Możesz też liczyć na swoich znajomych i różne inne stworki mieszkające w Twoim królestwie.

Najpierw, to Ty musisz im pomóc, wykonuj podane misje, uprzątnij swoją krainę z chaszczy, a w ich miejscu stawiaj nowe budynki, rośliny i hoduj zwierzęta.

Zadbaj aby niczego nie zabrakło, nigdy nie wiadomo co może być potrzebne do nowych misji. W twoim królestwie powinny być różne maszyny, zwierzęta i uprawy. Sam powinieneś przetwarzać surowce abyś był gotowy wyprodukować najbardziej skomplikowane przedmioty. Gdy będziesz dobrym władcą, twoje królestwo będzie najładniejsze i zadziwi innych sąsiadów.