Farm Days - gra dla dzieci

Farm Days to kolejna gra farmerska, tym razem w ładnej grafice 3D i prostej intuicyjnej obsłudze.

Gracze znający "Wiejskie Życie" będą zaskoczeni jak wiele zmieniło się na korzyść w tego typu grze.

Nie jest to zwykła uprawa poletek, tylko dobrze przemyślane zadania i codziennie nowe przygody.

Gracz rozpoczyna zabawę nad rzeką na zarośniętej łące. Musi uprzątnąć teren i wybudować pierwsze budynki. Do pomocy ma kilku przyjaciół, którzy za niego będą przeszukiwać farmę, łowić ryby i pracować w kopalni.

Gra ma charakter społecznościowy, nie wystarczy naprodukować dużo plonów, trzeba je umieć sprzedać. Gdy gracz ma wielu sąsiadów, to mogą wymieniać się produktami i sobie wzajemnie pomagać.

Gra wymaga myślenia, bez dobrej strategii magazyny szybko się zapełnia i nie będzie można nic nowego zrobić. Trzeba równomiernie wszystko rozbudowywać, dbając o stały zbyt produktów.

Dobrze zarządzana farma powinna być samowystarczalna, aby w przypadku nowych zadań poradziła sobie z każdym zleceniem.

Nie wszystko trzeba robić samemu, warto przeglądać ogłoszenia farmerskie, można tam znaleźć wartościowe materiały lub gotowe produkty potrzebne do zadań.

Najfajniejszą rzeczą w grze jest przynależność do związku sąsiedzkiego. To małe grupy znajomych, którzy sobie pomagają i razem usprawniają zdolności produkcyjne. Do dyspozycji związku jest czat, gdzie mogą zwracać się o pomoc i porozmawiać.

Gra Farm Days bardzo wciąga, każdy kto jej spróbuje ciągle tu wraca. Autorzy dbają, aby codziennie były nowe zadania. Za ich wykonanie gracz otrzymuje nagrody, a jego ranczo jest coraz ładniejsze i wzbudza zachwyt sąsiadów.

Przyłącz się do gry już teraz, graj u nas za darmo.